Mama-Mami | Obiteljski Forum | Kolači i torte | Besplatni foto oglasi | Prirodna kozmetika | EOS 400D | Free Games | Obitelj | Free online games |
Free online games | Adventure games | Arcade games | Fighting games | Dress-Up games | Puzzle games | Jigsaw games | Coloring games | Games for girls

Mama-Mami Forum

Zajedno smo jači!!!
View this site online

» Mama-Mami Forum » Dojenje » Uvin caj

Uvin caj

1. JJ mama - View this post online

01.05.2006. 20:03:17

Mozda glupo pitanje, ali da li smijem piti uvin caj dok dojim. Usput zanima me i koju hranu, zacine i sl. ne bi smjela konzumirati dok dojim.

2. BelladonnaTook - View this post online

01.05.2006. 20:28:54

mislim da su svi cajevi dozvoljeni osim zalfije/kadulje. Ja sam sad to pila dok su mi cice bile pune mlijeka.

3. JJ mama - View this post online

04.05.2006. 21:59:04

Provjerila sam u ljekarni sa farmaceutom i ne preporuca se koristenje uvinog caja ni za vrijeme trudnoce ni kod dojenja. A umjesto toga moze caj od brusnice, meni to inace treba jer imam upalu mjehura, a sad cu morat piti i antibiotike :bang: A sta je tu je!

4. ovca_i_janje - View this post online

07.05.2006. 17:38:06

Mislim da je pokušati izliječiti uplau mjehura uvinim čajem još uvijek puno bolje za dojilju od pijenja antibiotika. A od uvinog čaja šparuge su još bolje, uz goleme količine željeza koje sadrže. One su toliko kvalitetni čistači mokraćnih puteva da već prva mokraća nakon jedenja ima `težak miris`, ako probaš, znat ćeš o čemu govorim.

5. Hobit - View this post online

07.05.2006. 17:43:33

uvin čaj se nesmije piti,piše i ne njemu i ne nije bezopasniji od antibiotika naprotiv
brusnicu slobodno možeš piti a ako moraš antibiotik
moraš ali ti dr isto može dati onaj uz kojeg smiješ dojiti
nadam se da će ti brzo proći :dragi:

6. JJ mama - View this post online

07.05.2006. 22:18:04

Dobila sam klavocin, on se najmanje od svih izlucuje u mlijeko sto je veliki plus, a uz to pijem i caj od brusnice i sok. Malo mi je prosla upala, ali nastavit cu piti jos da se ne bi brzo vratila, jer sta sam onda napravila.
Da sam mogla bez antibiotika vjerojatno bih, ali to nije bilo moguce, nazalost.

7. Hobit - View this post online

08.05.2006. 09:51:07

samo ti pi šta ti je dr dao i doji i ozdravi :dragi:

8. Bell - View this post online

08.05.2006. 12:33:27

Ja sam u trudnoci imala malu upalu i farmaceut mi je rekla da ne smijem piti uvin caj jer u trudnoci izaziva kontrakcije a tada sam bila u sedmom mjesecu i ona kaze :"nemojte zaboga,ta mozete se poroditi."I znam da na kutiji onog Uvin-H caja pise da se zbog odredjenih sastojaka ne pije ni tokom dojenja :ne zna: .

9. antea - View this post online

04.05.2007. 13:18:06

meni pedijatrica rekla da može :love1:

10. Šmubulica - View this post online

04.05.2007. 13:25:47

Quote antea
meni pedijatrica rekla da može :love1:

I meni je pedijatrica rekla da mi ditetu nije ništa, a ona imala E. coli i distoni. :roll:
Ako piše na njemu da se ne smije koristit kod dojenja, po čemu onda smije?

Pusti ti uvin čaj, pij brusnicu i ono šta ti je doktor da. :bravo1:

11. bebeLiL - View this post online

05.05.2007. 12:00:54

i meni su rekli i gin. i ped. NE uvinu čaju,a DA brusnici,osim toga i ukusnija je .barem meni :bravo1:

» Mama-Mami Forum » Dojenje » Uvin caj
30.08.2014. 06:10:41 : Mama-Mami Forum : Zajedno smo jači!!!
Free online games | Adventure games | Arcade games | Fighting games | Dress-Up games | Puzzle games | Jigsaw games | Coloring games | Games for girls
Mama-Mami | Obiteljski Forum | Kolači i torte | Besplatni foto oglasi | Prirodna kozmetika | EOS 400D | Free Games | Obitelj | Free online games |