Mama-Mami | Obiteljski Forum | Kolači i torte | Besplatni foto oglasi | Prirodna kozmetika | EOS 400D | Free Games | Obitelj | Free online games |
Free online games | Adventure games | Arcade games | Fighting games | Dress-Up games | Puzzle games | Jigsaw games | Coloring games | Games for girls

Mama-Mami Forum

Zajedno smo jači!!!
View this site online

» Mama-Mami Forum » 0-1 god. » huggies pelene

huggies pelene

1. niKta - View this post online

07.12.2006. 18:16:52

ima li tko iskustva s tim pelenama?
mi koristimo pampersice ali gledam u ipercoopu i ove su povoljnije po cjeni pa se neckam da ih kupim.
ili neke druge? npr. od dm-a?

2. Suzy - View this post online

07.12.2006. 18:28:47

Mi koristimo i super smo zadovoljni,nikad nisu promočile za razliku od pampersa :bravo1:

3. niKta - View this post online

07.12.2006. 19:00:29

Quote Suzy
Mi koristimo i super smo zadovoljni,nikad nisu promočile za razliku od pampersa :bravo1:

vidis, vidis :?: .. i meni pampersice nekad promoce.

4. NITA* - View this post online

07.12.2006. 22:45:31

Hi! Mi smo prvo koristili Pampers, onda smo prešli na Libero i Libero nam nikada nije promočio - zadovoljna sam s tim pelenama. Malo smo sad na Pampersu, inače uzela kupila sam od Baby Love one 3 ili 2 pelene da ih probam i mogu ti reći da su OK, a punnoooo su jeftiniji, a sliče mi na Libero.

Najbolje je probati. Svatko ima svoja iskustva, loša i dobra. Inače što se tiče Pampersa, nama je promočio kada smo dizali pišana, baš uvijek. Nego sad ima na tržištu novi Pampers sa gumicom, poput one na Liberu i na Baby Love, ne znam i nisam ih vidjela, ali priča se ...
;) :dragi: :cmok:

5. Mikica912 - View this post online

08.12.2006. 00:50:57

Ja nisam bila zadovoljna sa huggies, koristila sam pampersice i libero, libero je super, a čula sam da su i DM-ove babylove jako dobre

6. stella - View this post online

08.12.2006. 09:21:53

Mi smo koristili Pampers, Huggies, Libero i Babylove. Sve su nam bile super osim Pampersa koji je stalno puštao i puštao i puštao. Nikad više Pampers. :mlotek:

Trenutno imaš u Mercatoru akciju Huggies pelena po 95kn za sve veličine a duplo je pakiranje.

7. omi - View this post online

08.12.2006. 09:42:34

Meni su pampers uvijek smrdile, koristimo violetu ili molfix.

8. niKta - View this post online

08.12.2006. 11:24:30

Quote omi

kakve su to molfix? nisam nigdje vidjela da se prodaju (a mozda nisam obracala paznju :ne zna: ). od koga su i koliko kostaju? ja koristim br.4.

9. krusna mrvica - View this post online

08.12.2006. 12:56:34

mi smo koristili najviše Libero i Huggies, i bila sam jako zadovoljna :bravo1:

10. Hela - View this post online

08.12.2006. 13:48:47

DM Babylove :bravo1:

11. Sandra77 - View this post online

08.12.2006. 16:10:42

Ne znam na koje Huggies mislis? Ovde ih ima nekoliko vrsti, ja sam probala Huggies Super Flex , i moram ti reci da su odlicne! :bravo1:

12. Sandra77 - View this post online

08.12.2006. 16:30:07

I da dodam da imaju plavu siroku traku na ledjima, sto se meni mnogo svidja, jer se desi da joj kaka predje i na ledja i imaju cicak trake koje se rastezu!

13. Minnie Mouse - View this post online

08.12.2006. 17:08:04

Huggies probala i nikad više ih nisam kupila, onda znaš koliko su mi se "svidjele". Stalno je dijete bilo mokro u njima.
Meni su najdraže libero pelene, onda baby love (dm), a ni violeta pelene nisu puno lošije. Pampers bih kupila samo ako ove tri marke ne bih mogla naći, i s njima imamo "mokro" iskustvo. A Huggies su mi najgore.

14. niKta - View this post online

08.12.2006. 20:22:53

hvala cure :klanj:
mislim da cemo poceti s liberom :bravo1:

15. mkucanda - View this post online

08.12.2006. 22:09:43

Fora je da moras kupiti te SUPERFLEX jer su one drugwe Huggies navodno njesra (nisam imala cast probati). Meni osobno su superflex Huggies najbolje od svih, cak i od ovih nabrijanih svabskih Pampersica s flexi cickom. Nazalost, nama su i najvece premale, pa smo prisiljeni na Pampers. Babylove su stalno ispustale polyacrilat (onaj gekl sugavi) i zuljale nas na cicku. Kad vec mora biti mudivi Pampers, nek bar bude ovaj svabski. Manje mudi. Libero nam isto smrdi, a velicine su za hobite. Mi spadamo u bebe divove s buci-buci guzom.....

16. tam-tam - View this post online

09.12.2006. 22:03:21

Vidiš,vidiš,kako smo svi različiti... Mi smo probali svašta, ali smo ostali vjerni Pampersu. One su mi najpraktičnije, malo mi promoče i nisu predebele. Violetu sam nedavno probala i bile su mi grozne, stalno su promočile, Babylove isto,a ni Libero me baš nisu impresionirale. Jedino Huggies nismo probali, no sad ste me zaintrigirale...

17. Dolphins - View this post online

09.12.2006. 23:52:04

Mi smo probali valjda sve postojeće pelene na HR i SLO tržištu i nama su osim Pampersa na koji nemam prigovor ali nisam ni zaljubljena u njih, odlične još "bebe" iz Konzuma -skuplje su nešto malo od Pampersica kad nisu na akciji ali su super i Sparky od Interspara -vrlo slične liberu i babylove. Huggies nam je promakao više kao provlažio pa bi bodić bio vlažan.

18. Sandra77 - View this post online

10.12.2006. 12:11:02

I ja volim da isprobavam pelene, Huggies su mi super (vec sam to rekla i navela razloge zbog cega), Chicco takodje, ali uvek imam i pakovanje Pampersa! :mrgreen:

19. plashljivo_pile - View this post online

10.12.2006. 12:33:14

huggies nismo isprobavale... babylove su ok, pampersice su smeće. libero rulz teh world. :klanj:

20. Romana - View this post online

10.12.2006. 14:14:29

Mi smo ih isprobavali uz Libero,zbog problema sa pampersicama.Nisu loše,ali smo ipak u Liberu.

21. trudnjača - View this post online

17.12.2006. 14:12:07

dobre su i od dm-a ,jedino su mi koma one iz getroa mislim da su "grandi"

22. M&T - View this post online

17.12.2006. 14:33:16

[quote:8e5d2fe6c7="Minnie Mouse"]Huggies probala i nikad više ih nisam kupila, onda znaš koliko su mi se "svidjele". Stalno je dijete bilo mokro u njima.
Meni su najdraže libero pelene, onda baby love (dm), a ni violeta pelene nisu puno lošije. Pampers bih kupila samo ako ove tri marke ne bih mogla naći, i s njima imamo "mokro" iskustvo. A Huggies su mi najgore.

potpisujem ovo ;)

23. Elly - View this post online

17.12.2006. 14:39:33

Quote nikta
ima li tko iskustva s tim pelenama?
mi koristimo pampersice ali gledam u ipercoopu i ove su povoljnije po cjeni pa se neckam da ih kupim.
ili neke druge? npr. od dm-a?

Mi smo imali samo super iskustva s Huggies Super Flex pelenama :bravo1: , ali one su bile iz EU proizvodnje, a cula sam da ove koje se uvoze u HR nisu jednako dobre kvalitete :ne zna:.

24. samba - View this post online

17.12.2006. 15:06:07

Meni su Huggies, one u zelenom pakiranju super, skoro pa najbolje pelene do sada!

25. Zira - View this post online

17.12.2006. 15:10:09

Huggies nismo probali. Nama su najbolje Libero i uvijek ih koristim za noć iz neke navike, a po danu koristimo Violeta umjesto Pampersica i za sada sve pohvale. Babylove smo koristila samo Newborn veličinu i bile su bolje od Pampersica.

26. JJ mama - View this post online

17.12.2006. 19:12:11

[quote:e2b7e484d2="NITA*"]Hi! Mi smo prvo koristili Pampers, onda smo prešli na Libero i Libero nam nikada nije promočio - zadovoljna sam s tim pelenama. Malo smo sad na Pampersu, inače uzela kupila sam od Baby Love one 3 ili 2 pelene da ih probam i mogu ti reći da su OK, a punnoooo su jeftiniji, a sliče mi na Libero.

Koliko sam ja racunala Babylove uopce nisu jeftinije od Libera, a po mom misljenju nisu ni bolje, nama su stalno promakale, jednom nam se desilo da nam je promocio dok smo bili vani, STRASNO.
Jan inace jako puno piski koliko sam primjetila, tako da se zna desiti da nam i Libero promoce, ali su jos uvijek najbolje :bravo1:

27. Darka - View this post online

18.12.2006. 15:42:29

Huggies nismo koristili, Libero su super pa ne mijenjam.Inače počeli sa Pampersom i bili stalno mokri.

28. niKta - View this post online

18.12.2006. 15:45:43

evo ovako, drage moje.
kupila sam huggies i libero. libero su fine i udobne pa ih imamo za po danu a huggies su malo tvrdje i dugacke pa ih koristimo za noc jer ga ne presvlacim skroz do ujutro.
fenomenalno drze i jedne i druge (barem u ovih 2tj.).
hvala svima :cmok:

29. Elly - View this post online

18.12.2006. 19:10:53

Quote nikta
kupila sam huggies i libero. libero su fine i udobne pa ih imamo za po danu a huggies su malo tvrdje i dugacke pa ih koristimo za noc jer ga ne presvlacim skroz do ujutro.

Koje Huggies? Jer imas (kao i npr. kod Pampersica) vise vrsta.
Meni su, recimo, Huggies Unistar (ili vec kako se zovu, one sa ljubicastim nilskom konjem) bile ocajne, dok su mi Huggies Super Flex (kao sto vec gore rekoh :mrgreen:), one sa Winnie-the-Poohom bile super mekane, i, sudeci po njenoj guzi, udobne.

30. ina - View this post online

19.12.2006. 09:52:30

Mi smo od Huggiesa dobili osip. Slične su Liberu i Babylove po kvaliteti, a sa njima smo superzadovoljni. Sve je bolje od Pampersa!

31. brunna - View this post online

09.01.2007. 13:26:57

Quote niKta
Quote omi

kakve su to molfix? nisam nigdje vidjela da se prodaju (a mozda nisam obracala paznju :ne zna: ). od koga su i koliko kostaju? ja koristim br.4.

Nisam koristila Molofix pepene, koristim Violeta pelene i jako sam zadovoljna - super upijaju i jako su mekane

32. brunna - View this post online

09.01.2007. 13:46:02

Quote niKta
Quote omi

Ja sam prije koristila Pampers i niti malo nisam bila zadovoljna, stalno su mi propuštale-katastrofa, otkako su se pojavile Violeta pelene koristim samo i njih i za dan i za noć, jaaaako sam zadovoljna!!!!! još uz njih dobijem i vlažne maramice gratis=stvarno se isplati

33. niKta - View this post online

09.01.2007. 16:31:18

evo ovako....moram se ispraviti.
libero propustaju iza....cijela ledja su mu ukakana :protest: :bang:
huggies sam kupila onaj classic i super su...nisu nijednom propustile. sad sam kupila i te superflex ali su mi koma....jesu manje i mekanije ali su mi isto propustile iza.
moram samo napomenuti da noa ima normalnu kilazu i nije nekako cudno gradjen pa da mu ne pasu pelene. jednostavno su mi za sada te huggies classic najbolje.
doduse nisam (jos) probala violeta!

34. Dusa mi je more - View this post online

09.01.2007. 17:07:33

Iskreno, Huggies nismo nikada ni probali. :ne zna:

ostale sve jesmo i strašno se razočarali...vratili smo se za nas najboljem pampersu :bravo1:
Nikad promočile, nikad propustil, mekane, tanke...nama savršene. A još otkad kupujemo ove njemačke u Mulleru....ma zakon :bravo1:

35. bublica1 - View this post online

09.01.2007. 17:54:47

huggies nisam probala ali sam najzadovoljnija sa babylove jer mi djeluju najprirodnije....

36. nelaa - View this post online

09.01.2007. 18:49:02

Evo da se i ja ukljiučim u ovu raspravu o pelenama. MI koristimo pampers, makar smo isprobali i hugies (zadovoljni), babylove (o.k. su ali malo predebele), i mercatorove (nemogu se sad sjetiti kako se zovu, ali su skroz o.k.) Jučer smo bili u metrou pa smo kupili pampers sleep & play jer kupiš 3 paketa jedan dobiješ gratis. Sad ćemo vidjeti koja je razlika od starog pampersa.

37. Hope - View this post online

09.01.2007. 20:51:20

Nama za sada jedino valja Libero :klanj:

38. Betty - View this post online

10.01.2007. 10:09:15

Pampers uredno promoće.Koristimo Babylove ili Libero. I jedne i druge fantasticne!!!!!!!

39. MELITA06 - View this post online

10.01.2007. 19:50:20

ja sam koristila pampers i mislila da nisam normalna koliko puta mi je mala bila mokra,mislila sam da ja nesto krivo radim...al eto sad sam kupila taj huggies pa cu vidit za pocetak losij izgledaju od pampers ,bijele su i obicne

40. Sandra77 - View this post online

10.01.2007. 21:17:48

MELITA06, to ti je obican Huggies,klasicna jednokratna pelena, probaj Huggies Super-Flex! :bravo1:

» Mama-Mami Forum » 0-1 god. » huggies pelene
22.11.2014. 18:35:51 : Mama-Mami Forum : Zajedno smo jači!!!
Free online games | Adventure games | Arcade games | Fighting games | Dress-Up games | Puzzle games | Jigsaw games | Coloring games | Games for girls
Mama-Mami | Obiteljski Forum | Kolači i torte | Besplatni foto oglasi | Prirodna kozmetika | EOS 400D | Free Games | Obitelj | Free online games |