Mama-Mami | Obiteljski Forum | Kolači i torte | Besplatni foto oglasi | Prirodna kozmetika | EOS 400D | Free Games | Obitelj | Free online games |
Free online games | Adventure games | Arcade games | Fighting games | Dress-Up games | Puzzle games | Jigsaw games | Coloring games | Games for girls

Mama-Mami Forum

Zajedno smo jači!!!
View this site online

» Mama-Mami Forum » » Rijecanke, please, trebam pomoc

Rijecanke, please, trebam pomoc

1. Bebulica - View this post online

28.04.2007. 23:35:47

trebam pomoc za moju sogi koja zivi u Rijeci

da li znate nekog homeopata u Rijeci? Please, curica joj bubina

ljubim vas :cmok:

2. sienna1206 - View this post online

30.04.2007. 13:17:43

Dr. Vičević - Srdoč je fizijatar, ali se bavi i homeopatijom. Radi u Amica medica na Jadranskom trgu br. 1, a njezin broj telefona je 051/332-911. Meni je pomogla smanjiti učestalost migrena pa se nadam da će i djetetu tvoje šogorice.

3. thalia - View this post online

30.04.2007. 13:50:33

ja sam čula za dr. Došen samo, ali nažalost ne i najbolje :(

ček, idem pročačkat po kompu, tražila sam na rodi preporuku

evo, ovo mi je jedna mama od tamo napisala, izbacila sam dijelove koji su preosobni, nadam se da se neće naljitit:

[quote:0106575f19]Thalia,

1. pedijatar homeopat je jedino dr. Bukovac Cvijanovic, klinika 1887 - ona na Korzu kod Filodramatice,
2. dr Kostovic-Dosen, preko puta glavne zgrade policije, Zrtava fasizma, 215 604, ona nije pedijatar
3. s homeopatijom u Ri se koliko ja znam bavi jos i dr. Vicevic, fizijatar ima ordinaciju na trgu kod glavne zgrade Rijecke banke,
4. Jdr. Zlata i jos nesto u Opatiji, to mogu provjeriti, ali mislim da ni on nije pedijatar.

:())

4. luda mama - View this post online

30.04.2007. 21:55:46

Mi smo s obje djevojčice kod dr.Vičević u Amica medica i prezadovoljni smo.Kod nje smo već punih 5godina. :bravo1:

» Mama-Mami Forum » » Rijecanke, please, trebam pomoc
26.11.2014. 21:02:09 : Mama-Mami Forum : Zajedno smo jači!!!
Free online games | Adventure games | Arcade games | Fighting games | Dress-Up games | Puzzle games | Jigsaw games | Coloring games | Games for girls
Mama-Mami | Obiteljski Forum | Kolači i torte | Besplatni foto oglasi | Prirodna kozmetika | EOS 400D | Free Games | Obitelj | Free online games |