Mama-Mami | Obiteljski Forum | Kolači i torte | Besplatni foto oglasi | Prirodna kozmetika | EOS 400D | Free Games | Obitelj | Free online games |
Free online games | Adventure games | Arcade games | Fighting games | Dress-Up games | Puzzle games | Jigsaw games | Coloring games | Games for girls

Mama-Mami Forum

Zajedno smo jači!!!
View this site online

» Mama-Mami Forum » » 50% snizenja na igracke u SuperKonzumu

50% snizenja na igracke u SuperKonzumu

1. Montoya - View this post online

30.09.2007. 19:18:32

u stvari nije preporuka jer sam zakasnila, vec vise trazim informaciju. naime, jucer sam u SuperKonzumu slucajno natelila na 50% snizenja na kompletan asortiman igracaka. nisam se ni snasla u raspamecenoj masi koja je naletila, pa sam uzela samo neke kocke i puzzle, a kad sam dosla doma naravno da sam se sjetila puno igracaka koje sam mogla ubost u pol cijene.

nisam pitala i sad ne mogu naci na njihovim stranicama jel to bila jednokratna zabava pucanstvu ili se tako nesto cesce tamo desava, ali bilo je jako zanimljivo i rado bih to ponovila. pripremljena, ovaj put.

znate li za te njihove akcije? hvala unaprijed :)

2. donajulia - View this post online

30.09.2007. 19:41:16

Iskreno....

dali su tu akciju nakon što je objavljeno (opet!) da su neke kineske igračke otrovne i da se povlače iz prodaje. Slučajnost ili ne, ne znam, moguće da su planirali akciju i prije nego što je sve objavljeno :ne zna:

I da, što se tiče tih igračaka, nemoj brinuti jer je kasnije ispostavljeno da je riječ o nekim dječjim stolicama koje imaju olova u sebi a prodaju se (čini mi se isključivo) na američkom tržištu.

3. Montoya - View this post online

30.09.2007. 19:51:17

ja se u stvari jako brinem oko tih igracaka, al aj ti to objasni petogodisnjaku kojem oci ispadnu na ninja kornjace i prestrasnog plasticnog spidermana :roll:

uglavnom, dobio je kocke (a rado bih, ako se akcija ponovi kupila i vlakic i konstrukciju iz te serije, kao i neke lutke), puzzle (umrijet cu ako se ustanovi da su i puzzle otrovne), a sefica je odlucila glumiti i remakeu filma Blagajnica hoce ici na more i odabrala je - kasu.z

naci, znalo se za tu akciju? hoce li se ponoviti?

p.s. isla sam gledati na kutiji kocaka - naravno Made in China, a proizvodjac iz Nizozemske.

4. donajulia - View this post online

30.09.2007. 20:04:28

Mislim da sam ja vidjela, eh sad, ili na TV ili u nekom katalogu Konzuma da akcija nastupa kao danas ili sutra. Ono, ništa danima unaprijed (ili ja nisam skužila) :ne zna:

Ja radim u trgovini, ne moraš se bojati igračaka. Bar ondje gdje ja radim eto ti inspekcije čim čuju za neki novi slučaj ili nam nadležni kažu da se roba povuče sa tržišta (dosad smo imali samo jedan takav slučaj prije par godina, neke su lutke bile u điru). Nakon što se ustanovi ispravnost proizvoda i dobiju se za njega papiri, ide u ponovnu prodaju. Al iskreno, da sam ljubitelj kako ti reče prestrašnog plastičnog spidermana i sličnog, nisam (doduše, te artikle još ne pratim :mrgreen: )
Puzzle su skroz ok :bravo1:

5. Laveda - View this post online

30.09.2007. 21:17:22

Ja svakoga četvrtka od njih dobijem mail obavijest o vikend akcijama.
Da me ubiješ nisam sigurna jesam li o ovoj akciji saznala baš tim putem (jer sam mail obrisala) ili iz Novog lista ili sl. ali sam znala da će biti no nisam bila zainteresirana.

Oni imaju svako toliko takvu vrstu akcija, ali mislim da su one jednokratne t.j. ne ponavljaju se narednih nekoliko mjeseci. Ne drži me za riječ.

Tako sam ja ovoga ljeta potpuno slučajno naletila kad je bilo 50% popusta na zenskoj konfekciji (valjda i muškoj i dječjoj :ne zna: ) i kupila bluzu za na kupanje po 75 kuna, a bila je 150 inače.

6. Laveda - View this post online

30.09.2007. 21:18:25

Ja svakoga četvrtka od njih dobijem mail obavijest o vikend akcijama.
Da me ubiješ nisam sigurna jesam li o ovoj akciji saznala baš tim putem (jer sam mail obrisala) ili iz Novog lista ili sl. ali sam znala da će biti no nisam bila zainteresirana.

Oni imaju svako toliko takvu vrstu akcija, ali mislim da su one jednokratne t.j. ne ponavljaju se narednih nekoliko mjeseci. Ne drži me za riječ.

Tako sam ja ovoga ljeta potpuno slučajno naletila kad je bilo 50% popusta na zenskoj konfekciji (valjda i muškoj i dječjoj :ne zna: ) i kupila bluzu za na kupanje po 75 kuna, a bila je 150 inače.

7. mani - View this post online

30.09.2007. 21:29:54

tijekom ljeta je bilo svake srijede 50% na nešto, na voće, na kruh, na igračke itd....

povodom čega je ovo bilo fakat ne znam al znam da je uz 50% bila i roštiljada kod nas u španskom

vjerujem da će opet krenuti s tim akcijama i nadam se da ćete uspjeti nabaviti ono kaj vam treba ;)

btw. ne vjerujem da je to turbo hitna rasprodaja radi nekih igračaka loše kvalitete ;)

8. mamaTT - View this post online

01.10.2007. 08:13:18

Takva rasprodaja 50% na igračke bila je i lani, mislim u isto ovo doba, isto uz malo reklame, ali ni nije trebalo, razgrabilo se za 1 sat sve što je bilo. Ove godine nažalost nisam mogla ići, a zna biti lijepih igračaka u Konzumu.
Ma sve su te igračke iz Kine, i Barbie i Disney, sve. Evo, moji se još igraju sa onima od lani - nisu otrovne :mrgreen:

9. sunčica - View this post online

01.10.2007. 08:35:35

ja sam vidjela na njihovom promidžbenom letku da svaki dan imaju 50% ili 30% popusta na određene artikle (povrće, K plus meso, K polus mliječne proizvode) pa tako je to valjda bilo i za igračke

i koliko sam primjetila samo u određenim Superkonzumima, ne u svim :ne zna:

10. Peterlin - View this post online

01.10.2007. 08:39:39

Moji imaju toliko krame (tako je to kad imate bake, dedu, uju, tete, kumove, susjede...) da mi na pamet ne pada kupovati igračke. Uostalom, godinama (a i sada) više smo cijenili home-made igre i igračke. Slano tijesto, kolaž, čačkalice, sad je vrijeme izrade igračaka od divljih kestena itd.itd.

Ali..... ako se negdje čuje za KNJIGE I SLIKOVNICE po povoljnoj cijeni, tu bi se već i mi mogli upecati! :mrgreen:

11. Montoya - View this post online

01.10.2007. 08:43:08

hvala cure :cmok:, bitno je da znam da nema te akcije svake subote npr.

12. samo mama - View this post online

30.01.2008. 21:10:03

Mislim da sam vidjela da je sutra u Konzumu sniženje igračaka 50 % od 18-21 h. :good:

13. dadls81 - View this post online

30.01.2008. 21:27:58

[quote:e479e68bdc="samo mama"]Mislim da sam vidjela da je sutra u Konzumu sniženje igračaka 50 % od 18-21 h. :good: :bravo1: Je, super konzum.

14. Adrijana - View this post online

31.01.2008. 07:26:34

:bravo1:

15. samo mama - View this post online

31.01.2008. 16:59:24

znači... idem pustošiti Konzum.

Nadam se da neće biti gužva. :bravo1:

16. kike - View this post online

31.01.2008. 17:49:05

Ako nista ne nadjete u Konzumu, odite u Mercator - imaju 50% snizene sve igracke od 31.1 do 3.2. http://www.mercator.hr/akcije/tv_vikend_akcija

17. Adrijana - View this post online

31.01.2008. 17:56:36

MM je upravo u Konzumu i zvao me da su police totalno prazne a još nije 18h :ajme:

18. samo mama - View this post online

31.01.2008. 22:00:41

Bila u Konzumu. :good:

Kupili neke vojnike ogromna kutija - 39 kuna.

Disney puzle manje (30 kom) - 10 kuna.

Disney memory - 25 kuna.

Ninja kornjače (April) - 34 kune

Ninja kornjača (Cody) - 34 kune.

:nc:

Dobro da više nismo ništa našli. :hekla:

19. samo mama - View this post online

31.01.2008. 22:03:44

Kupili hrpu igračaka. :hekla:

Ninja kornjače x2, Disney puzle i memory, ogromnu kutiju vojnika i vojničkih vozila (ali ogromnu) sveukupno 140 kuna. :good:

20. samo mama - View this post online

31.01.2008. 22:13:34

Prvu poruku nisam mogla poslati, onda kad sam napisala drugu, vidjela sam da je i prva otišla. Sorry.

21. MalaSirena - View this post online

01.02.2008. 08:57:49

MI smo jučer isto bili i došli smo u 17 h za svaki slučaj jer je Skanmaster MORAO biti kupljen (mladunac uštedio 100 kn, a tko bi čekao da uštedi još sto koliko to čudo košta :roll: ) i onda smo laganini šetkali po dućanu upoznavajući se s asortimanom. Kasnije se na odjel igračaka nije moglo niti ući, ali nije nam bilo ni bitno jer nisam ionak planirala bilo što drugo kupovati. Doduše, mogli smo doći oko pola šest, ali smo uranili jer - sigurno je sigurno! (Bajdvej, dođe mi da si zguram šaku u oko kad pomislim da ću morati čitati upute za tu bedastoću jer mi je bilo grozomorno dosadno već kod prve rečenice, ali neka... :roll: )

22. MalaSirena - View this post online

01.02.2008. 09:04:21

duplek

23. paws - View this post online

11.02.2008. 02:32:57

Gdje saznate te info o sniženjima u Konzumu i Mercatoru?

24. kike - View this post online

11.02.2008. 07:57:05

http://www.mercator.hr/akcije/tv_vikend_akcija

25. Adrijana - View this post online

11.02.2008. 07:59:30

Meni od Konzuma stižu newsletteri na mail

26. paws - View this post online

12.02.2008. 00:55:20

Hvala! :bravo1:

» Mama-Mami Forum » » 50% snizenja na igracke u SuperKonzumu
25.07.2014. 15:42:32 : Mama-Mami Forum : Zajedno smo jači!!!
Free online games | Adventure games | Arcade games | Fighting games | Dress-Up games | Puzzle games | Jigsaw games | Coloring games | Games for girls
Mama-Mami | Obiteljski Forum | Kolači i torte | Besplatni foto oglasi | Prirodna kozmetika | EOS 400D | Free Games | Obitelj | Free online games |