Mama-Mami | Obiteljski Forum | Kolači i torte | Besplatni foto oglasi | Prirodna kozmetika | EOS 400D | Free Games | Obitelj | Free online games |
Free online games | Adventure games | Arcade games | Fighting games | Dress-Up games | Puzzle games | Jigsaw games | Coloring games | Games for girls

Mama-Mami Forum

Zajedno smo jači!!!
View this site online

» Mama-Mami Forum » » Ljepilo na odjeći

Ljepilo na odjeći

1. mama.i - View this post online

21.12.2007. 17:52:09

Zna li netko kako skinuti ljepilo s odjeće? Može li se?

Ljepilo je prozirno, u tubi, tipa «oho», «uhu», tako nekako.
Radili smo božićne ukrase, pa je ljepila bilo svukud…

2. ziggy - View this post online

21.12.2007. 19:49:39

[quote:11e1ebe892="mama.i"]Zna li netko kako skinuti ljepilo s odjeće? Može li se?

Ljepilo je prozirno, u tubi, tipa «oho», «uhu», tako nekako.
Radili smo božićne ukrase, pa je ljepila bilo svukud…

ja imam jednu trenirku s koje nikad nije otišlo ljepilo...isto smo se igrali sa ljepilom...ali onim u pištolju ....znam da ti nisam pomogla, i ja čekam nekog da kaže što sad? :hihi:

3. sunčica - View this post online

21.12.2007. 20:06:11

aceton, kućni benzin?

4. Ana06 - View this post online

21.12.2007. 20:27:25

Probaj da staviš stvari u kesu, pa u zamrzivač, pa da sutra probaš da odstružeš.

5. nany - View this post online

22.12.2007. 01:40:53

I ja sam jednom na forumu postavila isto pitanje.
Dobila sam dosta savjeta ali meni nista nije pomoglo, trenerka je ostala unistena.

Samo, kod mene je bio Super-ljepak, pa mozda i zbog toga. :ne zna:

6. mama.i - View this post online

06.02.2008. 14:11:20

Uspjelo s acetonom!
Stavila sam malo acetona na vatu, tapkala po fleki (bojala sam se da ne ode boja, ali nije nimalo) i odmah stavila u mašinu oprati. Dobro je.
Hvala!

» Mama-Mami Forum » » Ljepilo na odjeći
20.10.2014. 10:05:58 : Mama-Mami Forum : Zajedno smo jači!!!
Free online games | Adventure games | Arcade games | Fighting games | Dress-Up games | Puzzle games | Jigsaw games | Coloring games | Games for girls
Mama-Mami | Obiteljski Forum | Kolači i torte | Besplatni foto oglasi | Prirodna kozmetika | EOS 400D | Free Games | Obitelj | Free online games |