Mama-Mami | Obiteljski Forum | Kolači i torte | Besplatni foto oglasi | Prirodna kozmetika | EOS 400D | Free Games | Obitelj | Free online games |
Free online games | Adventure games | Arcade games | Fighting games | Dress-Up games | Puzzle games | Jigsaw games | Coloring games | Games for girls

Mama-Mami Forum

Zajedno smo jači!!!
View this site online

» Mama-Mami Forum » » TEMPUR jastuci i madraci

TEMPUR jastuci i madraci

1. Pandora - View this post online

21.01.2008. 07:43:00

Ima li netko iskustva s tim jastucima i madracima?

Vidjela ih, isprobala na kratko u trgovini, čitala o njima, zaljubila se na prvi pogled...ali znamo da taj feeling može biti pogrešan.

Skupi su jastuci, o madracima da ne pričamo..pa zato, ako netko ima iskustva ili bilo kakvih saznanja nek se javi.

Jastuke ćemo po svemu sudeći uzeti jer smo i muž i ja od onih koji imaju problema s vratom, kralježnicom.. razmišljamo jedino o madracu..jednom kad maknemo kredit.. :roll:
Treba nam malo više dobrih kritika da se odlučimo. Skupo, ali ako je ulaganje u zdravlje, ako je stvarno dobro kako pričaju...
Još jedan + za njih jer u njima ne žive grinje, a to nam je jako bitno..imamo jednog jako alergičnog.

Vidjela sam ih u Kiki...gdje se još u Zagrebu mogu kupiti?

(Jastuci oko 700 kn, madraci za bračni krevet oko 20 000 kn)

2. Adrijana - View this post online

21.01.2008. 08:26:15

http://www.tempur.com.hr/page2518.aspx?value=Zagreb

Ja sam razmišljala o kupnji Tempura, ali je na kraju cijena prevagnula i prije dvije godine sam uzela nekakve slične od Hespa, ali nismo zadovoljni pa sad opet razmišljamo o Tempur jastucima :bravo1:

3. Pandora - View this post online

21.01.2008. 09:13:05

Da..i to je priča koju često slušam.. ima tih "sličnih" "zamjenskih" jastuka, valovitih, spužvastih, pjenastih, pokušaja kopija Tempura itd...ali navodno nijedna kopija nije u rangu ovih.

Čak nam je i prodavačica rekla, tj. pokazala neke druge jastuke (slične cijene) i rekla da nisu ni do koljena Tempuru.

4. Hobit - View this post online

21.01.2008. 09:43:11

uvoznik za tempur je apollonia (http://www.apollonia.hr/) i znam da u Splitu imaju svoj dućan gdje možeš čak i leći na madrac i isprobati jastuke
za ove prodavaonice na linku nisam nikad čula :ne zna: sad vidim da je na naslovnoj strani apollonia kao uvoznik :())

mi svi imamo jastuke i super su ali madrace gledam i gledam i nikako da se odlučim stvarno su skupi ali onaj tko ih ima kaže da su odlični

5. Šmubulica - View this post online

21.01.2008. 09:47:22

Moj diver ga ima, dobia ga za rođendan od kolega.
On ti ih prodaje, tj. radi u dućanu u kojem se prodaju razne ludosti od Tempura.
Pitat ću ga pa ti javim. :cmok:

6. Šmubulica - View this post online

21.01.2008. 10:00:21

Quote Hobit
uvoznik za tempur je apollonia (http://www.apollonia.hr/) i znam da u Splitu imaju svoj dućan gdje možeš čak i leći na madrac i isprobati jastuke
za ove prodavaonice na linku nisam nikad čula :ne zna: sad vidim da je na naslovnoj strani apollonia kao uvoznik :())

mi svi imamo jastuke i super su ali madrace gledam i gledam i nikako da se odlučim stvarno su skupi ali onaj tko ih ima kaže da su odlični

E, on tu radi.

7. BigMamma - View this post online

21.01.2008. 10:09:18

Ja sam bila prva koja je na preporuku fizijatra kupila jedan. U isto vrijeme sam kupila jednog i starom (imamo identične probleme s vratom i ramenima :roll: ).

Ja sam se preporodila u tjedan dan, on nešto malo kasnije.

Nakon par mjeseci je mama sebi kupila jednog, pa bratu, nedavno smo Matiju uzeli dječji, još sam samo ostaje MM. :mrgreen:

Cijena je sitnica kad uzmeš u obzir što čini zdravlju i koliko traje. :klanj:

Jedina mana anatomskih jastuka je što nakon njih više ne možeš spavat na običnim jastucima (bar ja ne mogu) pa ga uvijek moraš vući sa sobom a on baš inije malen i lagan. :ne zna:

Što se madraca tiče, nisam nikad gledala cijene ali ako je 20000 kn, onda ga sigurno nikad nećukupiti osim ako fakat ne postanem besramno bogata.
Za 20000 kn rađe jednom godišnje odem na krasno putovanje i par puta godišnje na razno-razne wellnes tretmane.

8. Šmubulica - View this post online

21.01.2008. 10:22:13

Evo me.
Dakle, stvarno su ljudi s njima zadovoljni, kaže da jako često dobivaju mailove s pozitivnim komentarima i da se ljudi vraćaju kupovat za sve članove obitelji.
Garancija na njih ti je 3 godine, a imaš ih u više veličina, od S do XL.
Njemu je njegov o.k. samo šta misli da bi mu ipak više odgovarala veličina L, ali kako su mu to kupovale kolege bez da ga je on probao tako ga kasnije nije mijenja za manji.
Ljudi valjda kupovali po njegovoj visini, a ima ga... :mrgreen:

Znači, baza je u tome da bi ga bilo dobro probat (u dućanu), lipo legneš na krevet i probaješ... s obzirom da košta nekih 700 kn dosta ga ljudi kupuju.

9. BigMamma - View this post online

21.01.2008. 10:27:08

Šmubi, ma opće ga ne moraš probavat jer su veličine opće i stvarno teško da moš falit (osim eto ako ti ga neko ne pokloni pa se zayebe).
Veličine su kako si i rekla:

Junior 26 40 7/4 (za vrlo uska ramena)
Small 31 50 8/5 (za uska ramena)
Medium 31 50 10/7 (za prosječnu širinu ramena)
Medium Queen 31 61 10/7 (za prosječnu širinu ramena)
Large 31 50 11.5/8.5 (za prosječnu širinu ramena)
Large Queen 31 61 11.5/8.5 (za prosječnu širinu ramena)
X- Large 31 50 13/10 (za vrlo široka ramena)
Large Queen 31 61 13/10 (za vrlo široka ramena)

(Prepisano s njihovog site-a, veličine se odnose na Tempur original)
Uglavnom, što se tiče veličine, može se odrediti i po konfekcijskom broju, ali teško je fulat jer ti i prodavač zna odrediti tvoju veličinu.

Ima raznih vrsta, od klasičnog jastuka, preko anatomskog do Millenium verzije...

Mislim da je kad već daješ toliko love zaista najbolje investirati u originalni anatomski a ne najobičniji jastuk, posebno ako imaš problema s vratom i kralježnicom.

I stvarno, tko ga jednom kupi, vraća se po jednog za sve članove obitelji :bravo1: :klanj:

Ovo mi je jedna od boljih investicija u životu, a posebno za dijete.
Genetski ima itekakve predispozicije za probleme s vratom i kralježnicom i ako sam ovim potezom bar ublažila te probleme u budućnosti, super sam prošla :bravo1:

10. Pandora - View this post online

21.01.2008. 10:47:09

Quote BigMamma
Ovo mi je jedna od boljih investicija u životu, a posebno za dijete.
Genetski ima itekakve predispozicije za probleme s vratom i kralježnicom i ako sam ovim potezom bar ublažila te probleme u budućnosti, super sam prošla :bravo1:

e baš tako nekako i razmišljamo.. Jastuke ćemo sigurno kupiti ove godine, o madracu razmišljamo (bez obzira na suludu cijenu) Nadam se da ćemo složiti neki financijski plan ...a kad mali izađe iz kinderbeta i dobije veći krevet, onda planiramo i njega ušuškat u Tempur što zbog zdravlja što zbog grinja koje nikad iz običnog madraca ne mogu istjerati, a u Tempurovom ih nema.

drago mi je što čujem vaše oduševljenje .. lakše se odlučiti na kupnju kad čuješ puno pozitivnih iskustava.
Na forumu.hr sam isto čula puno pohvala

11. Nika Lu - View this post online

21.01.2008. 11:06:28

Bigi, koji je dječji jastuk? onaj tradicionalni ili...?

12. Nika Lu - View this post online

21.01.2008. 11:09:20

Bigi, koji je dječji jastuk? onaj tradicionalni ili...?

13. Hobit - View this post online

21.01.2008. 11:32:49

cijene madraca su od 3-4000kn pa do 14000kn (izgubila sam cjenik negdje :bonkme: )
a garancija je kako kaže Šmubi 3g za jastuke a čak 15g za madrace
brat mi je sad rekao da za idući vijaj nosi sa sobom svoj jastuk pa ćemo mu pokloniti
onaj putni da baš nepoteže veliki sa sobom
s jastucima sigurno nečeš pogriješiti a madrac bi i ja kupila samo kad se još malo
obogatim

14. Hobit - View this post online

21.01.2008. 11:39:51

[quote:03275f77bc="Nika Lu"]Bigi, koji je dječji jastuk? onaj tradicionalni ili...?

najvjerovatnije misli na junior on je za djecu od 2-7g

15. BigMamma - View this post online

21.01.2008. 11:43:20

Quote Hobit
[quote:9de4dca18d="Nika Lu"]Bigi, koji je dječji jastuk? onaj tradicionalni ili...?

najvjerovatnije misli na junior on je za djecu od 2-7g

Da, ali je isto anatomski :bravo1:

16. Pandora - View this post online

21.01.2008. 12:43:55

Quote Hobit
cijene madraca su od 3-4000kn pa do 14000kn (izgubila sam cjenik negdje :bonkme: )

Zbilja? Trebam se onda dobro raspitati. Njih ima nekoliko debljina pa cijena varira. Možda su to cijene za običan krevet, a ne za bračni.

Mi smo bili samo u Kiki i tamo smo pitali za cijenu madraca za bračni krevet, rekli nam 20000. Naravno, prvo smo isprobali ležati i guštali ko prasci :)

17. Hobit - View this post online

21.01.2008. 12:46:01

evo pronašla sam cjenik
najjeftiniji je nadmadrac(ide na običan madrac i korigira ga)od 3790,00kn
a najskuplji je combi madrac 25cm debljine 180x200-16290,00kn
ja uvijek gledala one od 20cm ali kako se MM počeo debljat ako ga ikad kupimo trebat će nam ovaj najskuplji

18. Hobit - View this post online

21.01.2008. 12:47:49

Quote Pandora
Quote Hobit

Zbilja? Trebam se onda dobro raspitati. Njih ima nekoliko debljina pa cijena varira. Možda su to cijene za običan krevet, a ne za bračni.

Mi smo bili samo u Kiki i tamo smo pitali za cijenu madraca za bračni krevet, rekli nam 20000. Naravno, prvo smo isprobali ležati i guštali ko prasci :)

tek sada sam vidjela tvoj post
imam kod sebe cjenik od uvoznika i cijene bi morale biti iste kod svih
koja dimenzija te zanima?

19. Pandora - View this post online

21.01.2008. 13:09:26

Quote Hobit

imam kod sebe cjenik od uvoznika i cijene bi morale biti iste kod svih
koja dimenzija te zanima?

Nisam sad sigurna točno, čini mi se 210x200, ali čula sam da je bolje uzeti dva mala (općenito, ne samo tempur) nego jedan veliki madrac.. moram izmjeriti jel baš 210x200. ali mislim da je jer kad kupim plahtu na gumicu 200x200..mučim se da je navučem.

([size=7:01d565f39c]Montoya će znati mjere madraca jer ima isti krevet kao i ja :mrgreen: )[/size:01d565f39c]

Jel mi možeš poslati taj cjenik ili ga imaš samo na papiru?

20. lavica - View this post online

21.01.2008. 14:10:23

BM,ja baš danas googlam (nisam još ni vidjela ovaj topic) o tempur jastucima :klanj:

Dvoumim se između tradicionalnog i klasičnog jastuka.Koji ti imaš?
Prvo mislim sebe počastit,a onda ću vidjeti i za muža :mrgreen:

Evo,ovdje su ti : http://www.tempur.com.hr/page2511.aspx

21. Hobit - View this post online

21.01.2008. 17:49:04

lavica tradicionalni jastuk je jedini na kojem možeš spavati i potrbuške i ujedno je najskuplji 704,00kn
classic ti je manji 594 a veči 699kn

pandora nažalost cjenik imam samo u katalogu ali mislim da bi taj katalog sa proizvodima i cijenama trebali imati svi koji prodaju tempur,probaj pitati u nekoj ljekarni a ako ne
nađeš pošalji mi adresu na pp pa ću ti ja poslati
madrac 90X210 15cm-6517kn,20cm-8204,ookn

22. lavica - View this post online

21.01.2008. 18:00:57

Fala,Hobit;baš me to zanimalo! ;) :cmok:

23. Pandora - View this post online

21.01.2008. 18:45:41

ok..hvala Hobit.. ne treba, ionako ću obići nekoliko trgovina koje prodaju tempur pa ću tamo dobiti sve što mi treba, a onda prenesem i vama ostalima koje zanima..

Od sljedećeg mjeseca, nadam se, pavam na tempuru :love1:

24. BigMamma - View this post online

21.01.2008. 23:48:11

Quote lavica
BM,ja baš danas googlam (nisam još ni vidjela ovaj topic) o tempur jastucima :klanj: Dvoumim se između tradicionalnog i klasičnog jastuka.Koji ti imaš?

OVOG svi u obitelji imamo i ne bi ga mijenjali više ni za što :klanj:

Meni treba anatomski zbog vrata, mami i tati isto, a bratu i Matiju smo uzeli jer sami imamo sjajna skustva s njima pa im time želimo preventirati eventualne probleme u budućnosti. :bravo1:

25. hobotnica - View this post online

22.01.2008. 07:37:24

MM i ja budno pratimo ovu temu. MM ima problema sa kičmom i nikako mu ne paše ovaj madraci. On je isto čuo za Tempur, hvale ga kao i vi. Samo, brate, skuuupooo.

26. Pandora - View this post online

22.01.2008. 08:48:40

Quote hobotnica
MM i ja budno pratimo ovu temu. MM ima problema sa kičmom i nikako mu ne paše ovaj madraci. On je isto čuo za Tempur, hvale ga kao i vi. Samo, brate, skuuupooo.

A čuj...ako je u kućanstvu toliko članova kao vas...ohooo hooo je skupo... ali kupi mužu za početak jastučić ako je njemu najpotrebniji.. ako mu bude bolje, bit će sretniji, pokretniji, sretniji, cijeli svijet će mu se promijeniti, više će moći raditi, više zaraditi pa će i ostalima kupiti jastučiće :cmok:

27. Šmubulica - View this post online

22.01.2008. 10:21:22

Quote Pandora
Quote hobotnica

A čuj...ako je u kućanstvu toliko članova kao vas...ohooo hooo je skupo... ali kupi mužu za početak jastučić ako je njemu najpotrebniji.. ako mu bude bolje, bit će sretniji, pokretniji, sretniji, cijeli svijet će mu se promijeniti, više će moći raditi, više zaraditi pa će i ostalima kupiti jastučiće :cmok:

:hihi: :hihi: :hihi:

28. Hobit - View this post online

22.01.2008. 10:29:24

ako bilo kome od vas treba katalog s tempurovim proizvodima i cijenama
samo mi pošaljite adresu na pp i poslat ču vam
iako ako ja u ovoj mojoj maloj svaštari imam te kataloge ne vjerujem da ih nema i u ZG
u ljekarnama ili gdje već prodaju tempur

29. hobotnica - View this post online

23.01.2008. 09:37:26

[quote:36c3960f6c]A čuj...ako je u kućanstvu toliko članova kao vas...ohooo hooo je skupo... ali kupi mužu za početak jastučić ako je njemu najpotrebniji.. ako mu bude bolje, bit će sretniji, pokretniji, sretniji, cijeli svijet će mu se promijeniti, više će moći raditi, više zaraditi pa će i ostalima kupiti jastučiće

:hihi: :hihi: :hihi:

Ima MM takav jastučić, anatomski i jaakoo je zadovoljan, jedino ga hebe madrac :mrgreen:

30. Adrijana - View this post online

23.01.2008. 18:38:48

Quote Pandora
.. ali kupi mužu za početak jastučić ako je njemu najpotrebniji.. ako mu bude bolje, bit će sretniji, pokretniji, sretniji, cijeli svijet će mu se promijeniti, više će moći raditi, više zaraditi pa će i ostalima kupiti jastučiće :cmok:

:hihi: :hihi: :hihi: :klanj:

31. Pandora - View this post online

23.01.2008. 19:15:09

Ja kupila danas :good: :good:

Detalji nakon večere :mrgreen:

32. Hobit - View this post online

23.01.2008. 19:25:26

Quote Pandora
Ja kupila danas :good: :good:

Detalji nakon večere :mrgreen:

čestitam :good:

33. Pandora - View this post online

23.01.2008. 21:27:09

Dakle, priča ide ovako.. ujutro smo se raspitivali telefonski po raznim ljekarnama, zvala sam Apolloniu u Split da pitam za neke informacije i za jastuk Symphony za koji nisam prije čula. Cijene po ljekarnama bile su više manje iste.

Prvo smo otišli u Kiku, još malo se izležavali i probavali, raspitivali. Ženska iz Kike, čini mi se, nije baš na "ti" s tim jastucima, kaže samo par osnovnih informacija, tako mi je bar djelovalo. (Bar ova današnja)

Nakon toga otišli smo u Euronam (Solidum) gdje je ženska bila energičnija i puna informacija i savjeta. Nakon cijele priče muž je sve bliži bio kupnji Original modela, a ja se dvoumila između Original i Millenium. One klasične i tradicionalne smo izbacili iz odabira jer su slični klasičnim jastucima i nemaju takav "ljekovit" utjecaj na bolne točke. A zbog toga sam i htjela kupiti ne zbog pomodarstva.

Jutrima sam se budila sa bolnim vratom, bol je sezala i 10-ak cm iznad vrata, u glavi i 10-ak cm ispod vrata, dakle ramena, kičma....

Željela sam bolji jastuk, a ne onaj na koji ću se lakše naviknuti.

Nakon toga smo otišli u Iver-Pav (Solidum), poslušali dečka što ima za reći o jastucima, znao je puno..djelovao bistro i kao da zna što govori :)
Da skratim priču... u toj trgovini smo uzeli dva jastuka, meni Original M, mužu Original L

Kika i ljekarne nisu nudile popust za gotovinu, a zadnje dvije trgovine da.

Original L košta 677 kn, Original M 593, sve skupa 1270 kn, s popustom 1143 kune.

Madrac 90x200 (debljine 20 cm) je 7840 kn u Kiki, ali nema popusta
Isti madrac u Solidumu je 7900 kn (ali ima 10% popusta na gotovinu) dakle -790 kn

Ako se kupi u jednom komadu madrac 180x200 (debljine 20 cm) košta 13867 kn (U kiki)

Dakle nije da su baš 20 000 kn, ali da, skupi su...ali da..još uvijek razmišljamo o njima kao opciji za budućnost. Sad ćemo testirati prvo jastuke. Sretno nam bilo i ne boljeli nas vratovi, kičme i glave više nikad :bravo1:

34. BigMamma - View this post online

23.01.2008. 21:44:51

Neka ste ih kupili :bravo1:
Vjeruj mi, nećeš se razočarati.

Samo se pripremi na to da ti prvih par dana i neće biti baš najljepše, vrat će ti biti "zbunjen" i možda će te boljeti jače nego inače. To traje do se ne navikne :bravo1:

35. Pandora - View this post online

23.01.2008. 22:09:06

Quote BigMamma

Samo se pripremi na to da ti prvih par dana i neće biti baš najljepše, vrat će ti biti "zbunjen" i možda će te boljeti jače nego inače. To traje do se ne navikne :bravo1:

Onda vam se neću javiti sutra ujutro s dojmovima već za 10-ak dana :mrgreen:

36. lavica - View this post online

24.01.2008. 00:38:28

Ajde Pandora,baš mi je drago da ste ih uboli :bravo1:
I super si nam izvještaj podnijela ;) ..pravi novinarski :mrgreen:

Ja sam ovaj tjedan naručila zavjese i nakon što sam shvatila da sam dala cca 1000 Kn više nego sam planirala,stežem remen (nadam se do slijedeće plaće ;) ) i čekam tvoje izvješće :klanj:
A onda sam ja na redu :raspa:

37. BigMamma - View this post online

24.01.2008. 01:22:30

Quote lavica
A onda sam ja na redu :raspa:

A onda budemo otvorili klub ljubitelja Tempura :lool:

38. hobotnica - View this post online

24.01.2008. 07:40:54

Kupila si! Čestitam! :good: :good:
Želim ti miran i ugodan san :love1: :cmok: :cmok:
I naravno, čekam dojmove za par dana :bravo1:

39. Arwen vila - View this post online

26.01.2008. 00:00:46

Malo kasnim, ali moram se pohvaliti...

Mi imamo madrac za bračni krevet od tempura (ne tako veliki ko Pandora, volimo se stiskati :mrgreen:), platili ga ko sv.Petra kajganu, ali isplatio se svake lipice. Kupili ga prije 4-5 godina u nekom dučanu u Solidumu (ak se sjetim imena javim), ali dugoročno gledano izvrsna investicija.

Toplo preporučam :bravo1:

40. Suzy - View this post online

26.01.2008. 00:20:02

Čestitam i želim vam ugodno spavanje. :good:

I da što prije kupite i madrac. :bravo1:

41. Ifigenija - View this post online

26.01.2008. 00:35:46

Nek ste kupili! Ja imam jastuk tempur, godinama spavam na njemu i ne znam kako itko može bez njega :love1: :love1: :love1: :love1: kad idem na put - makar jedan dan - nosim ga sa sobom.

Madrac nisam kupila jer obožavam ekstra tvrde madrace, pa smo takve i nabavili.

42. donajulia - View this post online

26.01.2008. 11:02:16

Budno pratim temu :mrgreen:

43. donajulia - View this post online

26.01.2008. 11:02:16

Budno pratim temu :mrgreen:

44. pipi1 - View this post online

26.01.2008. 15:32:22

I ja :mrgreen:

45. pipi1 - View this post online

02.02.2008. 08:50:06

Kako si Pandora??

Ej cure jeli vas sa ovim jastukom manje boli vrat ili i cijela leđa

evo ja sam spavala do 8 i sad sam pogrbljena od preduge noći :roll:

46. lavica - View this post online

02.02.2008. 22:57:41

Evo prijavljujem se u ponosne vlasnike Tempur jastuka :good:
Noćas sam prvi put spavala na njemu i za prvi put sam se probudila bez one ukočenosti u vratu kao inače :klanj:
I bez glavobolje :klanj:
I nekako odmorenija :klanj:
Jedino kaj sam se češće budila,točno sam osjetila razliku da je nešto drastično drukčije :ne zna:
Uzela sam Tempur original M ;) :bravo1:

47. Pandora - View this post online

06.02.2008. 11:00:52

Ja zaboravila da sam nekoć davno o Tempuru pisala :)

lavice, čestitam na prinovi :bravo1: izrazila si se točno kako sam se ja mislila za prvu noć.

Dakle, svi upozoravaju da će biti neki period prilagodbe i da ne očekujemo da će to biti lako.

Prilagodba je prošla lakše nego što sam očekivala. Prvu noć sam cijelu prespavala ok, dakle nije bilo nesanice...ali sam se identično kao i lavica budila često..tj..ne da sam se skroz probudila i zujala u plafon, nego sam se npr. svaki sat vremena probudila i osjetila da je nešto čudno..tj. točno sam znala što je, probudila se i bila svijesna..Aha..imam novi jastuk...aha...tempur...aha..gle..novi jastuk imam..nešto mi je čudno pod glavom..i slično.

Drugu noć sam se upola manje budila..ali još uvijek više nego uobičajeno.

Mislim da je već treće noći bilo sve ok.
Sad po noći spavam ko top i ne razmišljam o vrsti jastuka na kojoj spavam.

Imala sam problema s bolovima u ramenima, vratu i glavi..nakon tempura ih nemam više, ali dat ću si, oprezno još malo vremena da vidim jel baš tempur taj koji me ozdravio ili je došao slučajno takav period.

Jedino o čemu sad razmišljam je to da meni taj jastuk ne daje svoj maksimum zbog toga što imam relativno mekani madrac i sva upadnem u njega pa tempur ne može doći skroz do izražaja..ali možda se varam..ionako moram kupiti novi madrac pa ću sljedeći put paziti. Ako već neće biti tempur, neka bude neki u kojem mi se kičma neće jako savijati.

48. Montoya - View this post online

06.02.2008. 11:08:33

vrlo pazljivo pratim ovaj topic, a sad se javljam samo da mi ostane medju mojim postovima i da ga ne izgubim.

oduvijek sam bila skepticna prema cudotvornim jastucima, al sad su me stisle godine, stres, glavobolje i nesanica, pa se sve nesto mislim da me malo kosta probat nesto cudotvorno...

49. Pandora - View this post online

06.02.2008. 11:29:25

Ja nikad ne govorim : "Kupi, sigurno ćeš se preporoditi!" kažem: "Meni je pomoglo, meni je super". to kako će tebi biti nitko ne zna...nismo svi isti...ima onih koji ne mogu spavati na takvim jastucima, većinom su pohvale na te jastuke, ali naravno da ima onih kojima ne odgovaraju.

I da, lavice, osim što imamo isto iskustvo prve noći, imamo i iste jastuke :)

50. pipi1 - View this post online

08.02.2008. 23:18:13

Idem spavat sa 593 kn ispod glave :mrgreen:

sutra javim dojmove

51. Pandora - View this post online

09.02.2008. 09:49:04

I ??? pipi? si živa? Nisu dojmovi prve noći baš najbolji...javi se za par dana :mrgreen:

Btw. ja sam noćas odlično spavala (napokon) danima sam umorna i neispavana jer idem kasno spavati..i natjerala sam se u 23 u krevet i spavala do 9 bez buđenja, okretanja, ustajanja itd itd...hvala, sine što si spavao cijelu noć :klanj: Ne sjećam se kad sam zadnji put spavala 10 sati..u osnovnoj školi valjda :) baš se dobro osjećam, mogla bih to ponoviti opet danas. I da...tempur uopće više ne registriram kao nešto novo i čudno pod glavom.

52. pipi1 - View this post online

09.02.2008. 10:45:55

Quote Pandora
I ??? pipi? si živa? Nisu dojmovi prve noći baš najbolji...javi se za par dana :mrgreen:

Btw. ja sam noćas odlično spavala (napokon) danima sam umorna i neispavana jer idem kasno spavati..i natjerala sam se u 23 u krevet i spavala do 9 bez buđenja, okretanja, ustajanja itd itd...hvala, sine što si spavao cijelu noć :klanj: Ne sjećam se kad sam zadnji put spavala 10 sati..u osnovnoj školi valjda :) baš se dobro osjećam, mogla bih to ponoviti opet danas. I da...tempur uopće više ne registriram kao nešto novo i čudno pod glavom.

Evo me,dobro se osjećam

vjerujem da ima tu i autosugestije ali mene stvarno jutros ne boli vrat i ne škljoca mi kad okrenem glavu

inače jastuk mi je prijatelj kao da mi je oduvijek pod glavom,nije mi bilo ni malo čudno spavat sa njim

jedino nisam ležala potrbuške

53. Pandora - View this post online

09.02.2008. 15:14:40

Da..i ja sam bila od "škljocaša" :) Obavezan ritual kad se ustanem, pokret vratom u lijevo...škljoc...desno...škljoc...i onda mi je bilo bolje, manje me boljelo nakon toga...a sad više nemam što škljocati..više nemam taj osjećaj boli u vratu nakon buđenja

54. pipi1 - View this post online

24.03.2008. 23:22:05

Da malo podignem topic :bravo1:

meni je moj jastuk zbilja pravi prijatelj,vrat mi je opet počeo škljocati ali puno puno manje nego inače ali to me uopće ne smeta jer bitno je da me više ne boli kao ni leđa
:bravo1:

ali imam jedan smješan problem

MM-u se svidjelo spavati na mom jastuku (kad god spava po danu,iza noćne smjene spava na njemu jer kaže da mu godi i još plus toga da miriši na mene,ljubav moja :love1: )

e sad,pitao on mene da mu ga posudim navečer da vidi hoće li i njega popustiti blaga bol u leđima

nakon dvije noći bol je nestala ali žene moje on je tako jako jako glasno hrkao da je to ludnica,svih nas je budio

čim se vratio na svoj jastuk,hrkanje se stišalo,mislim hrče on i dalje,ali u granicama normale :mrgreen:

definitivno mu je glava bila u drugom položaju koje je pogodovalo ubitačnom hrkanju :bang:

a ja sam mu ga tako htjela kupiti za rođendan

i šta da radim

da mu kupim jastuk i razvedemo se nakon par noći :mrgreen:

55. donajulia - View this post online

24.03.2008. 23:34:32

Quote pipi1

da mu kupim jastuk i razvedemo se nakon par noći :mrgreen:

kupi lijepo čovjeku jastuk

a sebi prigušivače za buku :mrgreen:

56. Ravnoteža - View this post online

24.03.2008. 23:37:36

meni su jastuci sljedeća obiteljska investicija.

ne bojim se za veličinu, ne znam kako ću odabrati model.

savjet?

57. pipi1 - View this post online

24.03.2008. 23:39:37

:mrgreen: a šta da kupim malom

on se stalno budio i pitao me "Mama, a dato tata tako huče"

58. Ravnoteža - View this post online

24.03.2008. 23:49:04

Quote pipi1
:mrgreen: a šta da kupim malom

on se stalno budio i pitao me "Mama, a dato tata tako huče"

tempur čepiće za uši. for kids :hihi:

59. pipi1 - View this post online

24.03.2008. 23:55:28

[quote:f1c2511ff0="Ravnoteža"]meni su jastuci sljedeća obiteljska investicija.

savjet?

Ja sam kupila po preporuci cura sa foruma original M i zadovoljna sam samo nije zgodan za spavanje potrbuške (bar meni ne) što ja volim ali se polako odvikavam od toga

60. Ravnoteža - View this post online

24.03.2008. 23:57:03

Quote pipi1
[quote:14d8155483="Ravnoteža"]meni su jastuci sljedeća obiteljska investicija.

savjet?

Ja sam kupila po preporuci cura sa foruma original M i zadovoljna sam samo nije zgodan za spavanje potrbuške (bar meni ne) što ja volim ali se polako odvikavam od toga

to bi i meni mogao biti problem. niš, u dućanu ću se malo izležavati. :mrgreen:

61. pipi1 - View this post online

25.03.2008. 00:06:09

Čuj,ja sam svog kupila u ljekarni pa ga nisam mogla isprobati :mrgreen:

» Mama-Mami Forum » » TEMPUR jastuci i madraci
02.09.2014. 01:23:36 : Mama-Mami Forum : Zajedno smo jači!!!
Free online games | Adventure games | Arcade games | Fighting games | Dress-Up games | Puzzle games | Jigsaw games | Coloring games | Games for girls
Mama-Mami | Obiteljski Forum | Kolači i torte | Besplatni foto oglasi | Prirodna kozmetika | EOS 400D | Free Games | Obitelj | Free online games |