Mama-Mami | Obiteljski Forum | Kolači i torte | Besplatni foto oglasi | Prirodna kozmetika | EOS 400D | Free Games | Obitelj | Free online games |
Free online games | Adventure games | Arcade games | Fighting games | Dress-Up games | Puzzle games | Jigsaw games | Coloring games | Games for girls

Mama-Mami Forum

Zajedno smo jači!!!
View this site online

» Mama-Mami Forum » Zdravlje žena » Miom na materici

Miom na materici

1. mammma - View this post online

14.02.2008. 08:03:20

Isla sam na redovne kontrole ,posebno nakon poroda one standardne,jel dobro zarasla rana,jel se materica vratila,jajnnici savrseni,helem sve u redu.medjutim,meni vec dva zadnja ciklusa kasne po 10 il vise dana.i juce odem doktoru,kad tamo on vidi na zidu materice miomski cvor 23x11..ne mogu opisat osjecaj kad sam to cula..htjela sam se onesvijestit,jer sam vec sebe vidjela sa najgorim stupnjem karcinoma,celavu,i vrlo brzo mrtvu a i kako zla svekrva odgaja moje dijete.znam da CETE RECI DA SAM GROZNA,al ja sam takva.doktor mi je rekao da na kontorlu dodjem za sedam dana ,pa cemo vidjeti kako sta.kao,ako je benigni ne bi dirali.eh,sad mene zanima,ima li neko iskustva s ovim stvarima?od cega to nastaje?ako je benigni kaze ima dosta zena puste da tako bude pa radjaju sa ogromnim tim kvrgama u sebi,sto mi je nezamislivo i bljak.ne vjerujem da je oziljak od carskog jer ga je mogao vidjeti i na proslim pregledima.i.kako se radi uzimanje uzorka tkiva?kroz vaginu il ?mozda su glupa pitanja al nisam u toj struci pa veze neam.cekacemo da dobijem mjesecnicu pa poslije na pregled.a donji dio stomaka mi se raspada i uzasnu muku na povracanje imam.preplasena sam do boga.ne mogu zaustavit suze jer mi same idu,i plasim se ako je maligno da necu docekat da gledam sina kako vozi bicikl,odrasta i ide u skolu.

2. Betty - View this post online

14.02.2008. 14:18:05

Hej polako....optimizam je pola zdravlja :bravo1:

Nemam iskustva s miomom na maternici, al nadam se da će sve biti ok, sigurno hoće :cmok:

3. Betty - View this post online

14.02.2008. 14:18:48

Hej polako....optimizam je pola zdravlja :bravo1:

Nemam iskustva s miomom na maternici, al nadam se da će sve biti ok, sigurno hoće :cmok:

4. nina14 - View this post online

14.02.2008. 15:05:30

polako... kud odmah s tim crnim mislima i 'filmovima' :dragi:

bit će sve u redu :cmok:

5. Ana u klasju - View this post online

14.02.2008. 15:58:16

poznavala sam jednom zenu, takodje tada mladu majku, koja je imala miomski cvor, ali kako nije bio zlocudan ostavila ga je. osim toga, nista o tome ne znam.

nemoj da se potresas, nego polako saberi misli, prosetaj negdje napolju i probaj da se smiris. sto neko rece - optimizam je pola zdravlja!

6. Stefanova_mama - View this post online

14.02.2008. 23:02:53

Idi na 3D ili 4D ultrazvuk. Meni su videli miom od 5cm u trudnoci, a ispostavilo se da im je UZV bio los i da su jednostavno videli kontrakciju materice (doktor sa 4D mi objasnio da im se to cesto desava).

Ako se ne uvecavaju miomi nisu strasni.

7. mammma - View this post online

19.02.2008. 08:56:56

isla sam na color dopler,i doktor kaze da je 90% oziljak od carskog a 10 %moze biti miom.za tri mjeseca ce znati,ako bude raslo onda je ovo drugo.to su novosti

8. stella - View this post online

07.08.2009. 11:32:17

Na zadnjem pregledu mi je ginekolog rekao da vidi neka 3 mala mioma i neku slobodnu tekućinu. Uzeo mi je PAPU i rekao da se ništa ne zabrinjavam i da ćekam nalaze da vidimo šta je i kako ćemo dalje.
S obzirom da su godišnji nalazi će biti gotovi tek krajem mjeseca.

Mene zanima ima li tko iskustva sa miomima. Naime, imam 27 godina, rodila sam dvoje djece, zadnja 3 ciklusa su mi pomaknuta za 5 dana a i krvarenja su jača.

Koja su vaša iskustva?

9. Slatkica - View this post online

07.08.2009. 12:13:04

Prvo bez panike, bez provjerenog razloga. Samo smireno i bit će sve u redu.

Moja prijateljica je imala kao i ti miome, ali odmah joj je dr. rekao da je to poslijedice carskog reza i da su se stvorili miomi radi ožiljka.

Planirala je trudnoća i odlučila je to ići skinuti, nedugo nakon toga je zatrudnila i danas je sve o.k. mama je dvijema curicama malim princezama.

10. nolana - View this post online

07.08.2009. 16:48:59

Sa miomima nemam iskustvo ,ali moja poznanica ih je imala malo više pa joj je doktor prepiso Trinavume antibebipilule i svisu se smanjili ,a neki čak i nestali.
Nemoj paničariti sve će biti ok!
Držim fige za dobar rezultat~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ :dragi: :cmok:

» Mama-Mami Forum » Zdravlje žena » Miom na materici
30.10.2014. 19:09:37 : Mama-Mami Forum : Zajedno smo jači!!!
Free online games | Adventure games | Arcade games | Fighting games | Dress-Up games | Puzzle games | Jigsaw games | Coloring games | Games for girls
Mama-Mami | Obiteljski Forum | Kolači i torte | Besplatni foto oglasi | Prirodna kozmetika | EOS 400D | Free Games | Obitelj | Free online games |