Mama-Mami | Obiteljski Forum | Kolači i torte | Besplatni foto oglasi | Prirodna kozmetika | EOS 400D | Free Games | Obitelj | Free online games |
Free online games | Adventure games | Arcade games | Fighting games | Dress-Up games | Puzzle games | Jigsaw games | Coloring games | Games for girls

Mama-Mami Forum

Zajedno smo jači!!!
View this site online

» Mama-Mami Forum » » tonik za bolji apetit

tonik za bolji apetit

1. sara m. - View this post online

26.05.2008. 19:49:19

Ma moram vam se pohvaliti.Za one koji ne znaju:Sara je totalni nejelica i muka nas uhvati kad treba nešto pojesti.Pitala sam već na forumu za iskustva s dodacima za poboljšanje apetita i odgovori su uglavnom tipa:ako je zdrava,ne brini i sl...Ali Sara je počela gubiti na kilaži i ima velikih problema sa stolicom što nije ni čudo jer su joj obroci bili ajme meni.Uglavnom,počela sam joj davati tonik Floradix Kindervital i djete je počelo papati. Nadam se da se nisam prerano poradovala(ali ja to ipak povezujem s time)i da se nisam "urekla",ali promjena je očita.Eto,tako da znate mame koje imaju problema kao i mi, da smo otkrili čarobni tonik :good: :good: :good:

2. Ana06 - View this post online

26.05.2008. 20:57:36

Bravo Sarice!!!
:bravo1:
nemam tih problema, ali dobro je znati.

3. puros - View this post online

26.05.2008. 21:00:07

:good: :good:

4. Natasa Isoska - View this post online

26.05.2008. 21:01:22

:good: :good: :good:

5. trudnjača - View this post online

26.05.2008. 21:10:32

jeeee,bravo za saricu!!! :cmok: :good: :good:

6. isabella - View this post online

27.05.2008. 00:07:03

:klanj: :bravo1: za saricu i ne urekla se.

7. sara m. - View this post online

27.05.2008. 11:50:35

Znam kakva je to muka pa se prvenstveno javljam zbog toga što će možda ovaj topic pomoći sličnima.

8. Šmubulica - View this post online

27.05.2008. 13:23:52

Joooooj, zavidim ti draga, Karla je do 2 godine i 2 miseca očajno jela pa je onda misec dana super jela, sad je opet katastrofa.
Čekam bolja vrimena. :roll: :roll:

Ma u svakom slučaju, bravo za Saru. :good: :good: :good:

9. sara m. - View this post online

27.05.2008. 13:25:50

:ne zna: probaj s ovim,ne može joj naškoditi...

10. Kre-kre zabica - View this post online

27.05.2008. 14:48:24

ja sam više na rubu sloma zbog loreinog jela, bolje kazat nejela.
strava i užas.
ona bi doslovno živila od zraka i sad od sladoleda. :protest:
evo sam zapisala ovaj lijek i idem ga kupit. :klanj:
baš ti hvala na info :cmok:

lorea je doslovno ko glista. kad je skinem do gola dođe mi plakat. sve joj se žilice vide po tijelu od mršavosti. a kad se sitim kako je prošlo ljeto jela dođe mi kosu iščupat od muke. šta je njoj bilo za ručak pojest: pun tanjur juhe sa cancarelama i nakon toga batak s karabatkom.
a sad za pojest onaj mali batačić isplače 10 litara suza. a ja skupa s njom :protest:

ali me još nešto zanima:
isplati li mi se kupovat B-kompleks? navodno on otvara apetit.
ili one male kapsulice ribljeg ulja (mnjam šta sam ja to volila grickat pa kad izađe ulje :love1: ).

11. sara m. - View this post online

27.05.2008. 15:06:15

U ovome ima puno B vitamina :bravo1:

12. Nika Lu - View this post online

27.05.2008. 15:08:53

odoh i ja u kupovinu sirupa za svoju glistu :mrgreen: :bravo1:

13. sara m. - View this post online

27.05.2008. 15:15:11

Joj cure nadam se da ovo pomaže.Za to sam čula od jedne magistrice koja je isprobala na svojoj djeci i zato sam probala i ja i evo.... :good: :good: :good:

14. sara m. - View this post online

19.06.2008. 12:02:37

Nika i Žabice jeste li probali s ovim?Ja joj više ne dajem onako redovito,već kako se sjetim, jedanput na dan ili u dva dana....Uglavnom,nisam mislila da ću doživjeti da će mi doći sa zahtjevom:mama daj mi papati.Preporođena sam.Danas dopodne je pojela jednu štruklicu,knedlu sa šljivom,malo čok.mlijeka i malo dukatina :good:

15. Nika Lu - View this post online

19.06.2008. 12:07:43

nisam joj ni počela davati sirup a već je počela bolje jesti :mrgreen:
(valjda i izgled flašice pomaže :mrgreen: :hihi: )

sirup spremljen za krizna vremena (kojih će biti - znaaaam :roll: )

16. Montoya - View this post online

19.06.2008. 12:12:57

uz opasnost da cu se sad ureci - moram napisati - moja jede savrseno vec par mjeseci i ja sam preporodjena, nadam se da je to kraj nasih muka. doduse ne jede zeleno jos uvijek, al ne moze biti bas sve savrseno.

evo, napisala sam.

bravo sara, bravo nika :good:

17. sara m. - View this post online

19.06.2008. 13:30:55

Baš je maloprije gledam kako maže još jednu knedlu i shvaćam koliko je to olakšanje. Kad se sjetim one brige,straha pa i ljutnje zbog toga...Puj,puj,puj da ne ureknem.

18. ziggy - View this post online

12.08.2008. 22:06:09

mi smo početkom ove godine nabavili taj sirup...još ga imamo u frizeru, ali je malac nakon nekog vremena počeo dobro jesti, a da ne velim radovati se jelu i tražiti još...
:klanj:
uglavnom finog je okusa, kad je moj htio popiti...i tražiti još...ja sam mu davala jednom dnevno, a čini mi se da u uputi piše dva puta dnevno, prije doručka i prije večere...
više mu ga ne dajem, a i dalje dobro jede... :klanj: :klanj:

19. sara m. - View this post online

12.08.2008. 22:26:48

Jedno vrijeme joj nisam davala i opet je počela brljaviti...Krenula sam opet s tonikom i opet se popravila.I konačno smo prešli 11kg! :klanj:
Već mi je bilo blesavo kad bi dr(zbog profilakse)pitala koliko ima kila.Jako dugo vremena moj odgovor bi bio 10.
Za svaki slučaj,puj,puj,puj...da ne ureknem

20. sara m. - View this post online

12.08.2008. 22:33:50

Jedno vrijeme joj nisam davala i opet je počela brljaviti...Krenula sam opet s tonikom i opet se popravila.I konačno smo prešli 11kg! :klanj:
Već mi je bilo blesavo kad bi dr(zbog profilakse)pitala koliko ima kila.Jako dugo vremena moj odgovor bi bio 10.
Za svaki slučaj,puj,puj,puj...da ne ureknem

21. laly - View this post online

17.08.2008. 13:20:16

Evo i mi smo u fazi NEJEDENJA :mlotek: Luuuda sam već par dana!Sara.m kako papate?Jeli bolje?Sutra idem po tonik,definitivno. ;)

22. snjeguljica32 - View this post online

30.11.2008. 23:24:18

Evo i mene da pohvalim taj tonik jer je zaista fantastičan :bravo1: :klanj: ! I mi smo imali faze nejedenja i bila sam luuuudaaaa... Probala sam sve- od aviončića, crtića, slikovnica, šetanja po cesti sa tuperwarom u rukama i žličicom... i onda smo probali taj tonik- ma svi smo se preporodili!

23. Mandy - View this post online

01.12.2008. 08:24:04

Zapisujem i ja naziv ovoga tonika! Svaki put kod doktorice pitam da li joj trebam davati nesto za apetit ona (ili on) mi odgovori da je zdrava i da ne treba!

24. Dusa mi je more - View this post online

01.12.2008. 08:32:15

Cure, ne filajte djecu kemijom bezveze. Ako ima je krvna slika ok pustite ih, počet će jesti.
Ja svoju mršavicu nikad nisam tjerala da jede, naša dokica nikad nije bila za nikakve dodatke prehrani iako sam pitala i imala je pravo.
Jede u fazama, nekad više, nekad manje, ali neki dan se doktorica šokirala krvon slikom i rekla da u toliko godina rada se ne sjeća kad je kod tako malog djeteta vidila takvu crvenu krvnu sliku.
Imamo 2 god. i 9 mjeseci i niti 13 kila, a visoki smo skoro 1 m.
:good:

25. Dusa mi je more - View this post online

01.12.2008. 08:35:34

:hekla:

26. sara m. - View this post online

01.12.2008. 09:45:48

Sara je prešla i 12kg :klanj: Sad joj to ne dajem,jer jede koliko toliko.DMJM ja ne patim za tim da mi dijete bude bucavo,ali kako je loše jela zaista sam se počela brinuti za njeno zdravlje.I ne mislim da je to tako loše s vremenom na vrijeme po potrebi dati.Ali sve je individualno.

27. valentina.m - View this post online

01.12.2008. 10:44:20

Mi sa 5 mjeseci imamo 6500g.skoro ništa nije dobila zadnji mjesec. Krv i urin su u redu,ona raspoložena,napredna u svakom drugom pogledu ali hranjenje je tlaka. Gledam sve oko sebe bucmaste bebe i ponekad padnem u depru zbog toga. Svaki obrok nam je mučenje i mrcvarenje jedna druge,ali valjda se moram pomiriti da je takva beba. Isto mi kažu i pedijatri.
Al znam ja,počet će jesti kad ne bude trebalo i imat će veliku guzicu na mamu. :mrgreen:

28. Dusa mi je more - View this post online

01.12.2008. 11:04:06

:hekla:

29. Dusa mi je more - View this post online

01.12.2008. 11:06:34

[quote:7f190fc5c1="sara m."]Sara je prešla i 12kg :klanj: Sad joj to ne dajem,jer jede koliko toliko.DMJM ja ne patim za tim da mi dijete bude bucavo,ali kako je loše jela zaista sam se počela brinuti za njeno zdravlje.I ne mislim da je to tako loše s vremenom na vrijeme po potrebi dati.Ali sve je individualno.

Pa ako se brineš za zdravlje, provjeriš krvnu sliku za početak. Nije zdravlje samo u činjenici da dijete pojede koliko mi mislimo da je OK.
I ja mislim da je sve te stvari loše davati jer su kemija, a pogotovo tako proizvoljno, prema potrebi. Ali to sam ja i kako ti kažeš, sve je individualno.
Ja se za sebe još i odlučim nekako za te neke dodatke prehrani, ali za nju jednostavno ne mogu :ne zna:

30. sara m. - View this post online

01.12.2008. 11:41:05

Ha gle...nama se to pokazalo od pomoći.Bolje da sam joj i to davala pa joj se apetit otvorio nego da jede nezdravu hranu jer je jedino to htjela.Sad hoće gotovo sve papati.

31. Dusa mi je more - View this post online

01.12.2008. 11:45:31

Naravno da svak sebi najbolje zna. Ali ako je htjelča papati neuzdravu hranu, onda nekako ne mislim da baš ima toliko problema s samim apetitom nego je prije nešto drugo u pitanju.
Moja A. ili jede sve ili ne jede ništa. :ne zna:

No drago mi je da je kod vas situacija sad bolja :bravo1:

32. sara m. - View this post online

01.12.2008. 11:46:03

[quote:8e9c2f0510="Dusa mi je more"]
Ja se za sebe još i odlučim nekako za te neke dodatke prehrani, ali za nju jednostavno ne mogu :ne zna:
Što joj se može dogoditi ako joj to ponekad dajem? :ne zna: Mislim da ne treba pretjerivati.

33. sara m. - View this post online

01.12.2008. 11:49:22

[quote:42f0e24b14="Dusa mi je more"]Naravno da svak sebi najbolje zna. Ali ako je htjelča papati neuzdravu hranu, onda nekako ne mislim da baš ima toliko problema s apetitom nego je prije nešto drugo u pitanju.
Moja A. ili jede sve ili ne jede ništa. :ne zna:
Ma kaj da ti velim...Grozota s jelom.I što god bi davali,nutkali...ma kakvi.S ti da 2 kuhinje u kući imamo.Znači ako joj nešto ne bi pasalo kod mene,kod bake bi probali.I jednostavno ništa neće...tj.i kad je htjela to je bilo zalogaj,dva.Ne smijem se toga ni prisjetiti.

» Mama-Mami Forum » » tonik za bolji apetit
23.10.2014. 09:54:59 : Mama-Mami Forum : Zajedno smo jači!!!
Free online games | Adventure games | Arcade games | Fighting games | Dress-Up games | Puzzle games | Jigsaw games | Coloring games | Games for girls
Mama-Mami | Obiteljski Forum | Kolači i torte | Besplatni foto oglasi | Prirodna kozmetika | EOS 400D | Free Games | Obitelj | Free online games |