Mama-Mami | Obiteljski Forum | Kolači i torte | Besplatni foto oglasi | Prirodna kozmetika | EOS 400D | Free Games | Obitelj | Free online games |
Free online games | Adventure games | Arcade games | Fighting games | Dress-Up games | Puzzle games | Jigsaw games | Coloring games | Games for girls

Mama-Mami Forum

Zajedno smo jači!!!
View this site online

» Mama-Mami Forum » » Odjeća za krstitke

Odjeća za krstitke

1. Keti88 - View this post online

08.09.2008. 09:01:47

Krajem mjeseca imamo krstitke, i sad ne znam kakvu mu odjecu kupiti, htjela bi nesto svecanije, ali ne znam gdje ima tako nesto kupiti za male bebe. Vidjela sam u Vrtuljku odijelce ali je 100% poliester pa sam se zgrozila cim sam opipala materijal...

2. Bibika - View this post online

08.09.2008. 09:38:37

Mi smo kupili preslatku robicu u prenatalu,baš za krštenje.
Nije baš bilo jeftino,ali robica je takva da ju je nosila i u nekim drugim,svečanijim prigodama.
A, sad su i sniženja pa možda nešto potrefiš?!

3. lidac - View this post online

08.09.2008. 09:45:21

mi smo za obje kupili prekrasne haljinice, malo svecanije ali ne kao ona odjelca za krstitke u jednom butiku za djecu pored placa na tresnjevci. tocnije kada ides od placa prema remizi (na strani placa), zgrada odmah kada prodjes dobojsku, ne znam tocno kako se zove ducan.
a imas i lijepe robice u bebinom svijetu na okretistu u dubravi.

4. mamalada1 - View this post online

08.09.2008. 10:45:33

ima svečane robice na 2. katu SC Prečko, samo ne znam bi li bilo za tako male

5. sonia - View this post online

08.09.2008. 14:17:54

ja sam dobila prekrasnu košuljicu, na crte, ko prava muška, čarape uz to istog uzorka( riknula sam, nisam znala da to postoji)- iz Okaidi-a
i hlače maslinasto sive uz to
kad sam mu to obukla više nije bilo dvojbe u čemu ćemo ga krstiti
izgleda tako lijepo u tome, pristojno, rekla bih
a ona odijelca iz Quelle.a i sl. meni se uopće ne sviđaju
nije mi to za djecu, šta ja znam

6. Tinchi - View this post online

08.09.2008. 20:42:11

grozim se onih nacifranih satenskih haljinica
imaš krasnih baš za krštenje u iani. one to play i okaidi

» Mama-Mami Forum » » Odjeća za krstitke
28.11.2014. 03:46:09 : Mama-Mami Forum : Zajedno smo jači!!!
Free online games | Adventure games | Arcade games | Fighting games | Dress-Up games | Puzzle games | Jigsaw games | Coloring games | Games for girls
Mama-Mami | Obiteljski Forum | Kolači i torte | Besplatni foto oglasi | Prirodna kozmetika | EOS 400D | Free Games | Obitelj | Free online games |