Mama-Mami | Obiteljski Forum | Kolači i torte | Besplatni foto oglasi | Prirodna kozmetika | EOS 400D | Free Games | Obitelj | Free online games |
Free online games | Adventure games | Arcade games | Fighting games | Dress-Up games | Puzzle games | Jigsaw games | Coloring games | Games for girls

Mama-Mami Forum

Zajedno smo jači!!!
View this site online

» Mama-Mami Forum » Dojenje » Dojenje i temperatura

Dojenje i temperatura

1. katarina79 - View this post online

26.12.2008. 17:16:33

Pomagajte!
Imam temperaturu 2 dana i dojim svoju malenu. Ali imam sve manje mlijeka. Da li ću izgubiti mlijeko ako ubrzo ne skinem teperaturtu. Inače imam upaljeno grlo pa mi je doktorica dala ceporex.

2. MateaZlocesta - View this post online

26.12.2008. 17:32:24

ja sam dojila i sa temperaturom, samo sam pila jako, jako puno caja i vode.

3. mirnela - View this post online

26.12.2008. 17:55:29

i ja bih ti preporučila samo to više tekućine
vibram da temp što prije prođe :cmok:

4. katarina79 - View this post online

26.12.2008. 18:04:11

MateaZlocesta jel su ti se prsa isto punila kao i prije. Jel ja pijem fakat puno tekučine ali mi prsa nisu puna kao prije! Sada mi po podoju pojede oba dvije cice. Probala sam joj dati Hipp ali nije htjela.

5. Anamarija - View this post online

26.12.2008. 18:35:16

I ja sam imala temperaturu i normalno sam dojila. I inace puno pijem dok dojim, ali sada sam se silila piti jos vise. Pila sam vecinom vodu i nesto caja. Nisam imala osjecaj niti da su cice prepunjene niti da nisu dobro popunjene :ne zna:

6. Luna Lunić - View this post online

26.12.2008. 20:25:23

Meni je u rodilištu rečeno ka je temperatura veča od 38.5 da se nesmije dojiti,a opet znam jednu tetu koja je dojila svog sina dok je imala temperaturu 40 i ništa se nije desilo šaljem ti :cmok: da brzo ozdraviš

7. Bellatrix - View this post online

26.12.2008. 21:44:25

Meni su rekli da ne dojim kada mi je temp viša od 38 zbog topline mlijeka. Antibiotici nisu prepreka

8. Sanja - View this post online

26.12.2008. 22:38:56

Quote Bellatrix
Antibiotici nisu prepreka

Točno, samo treba reći liječniku da dojiš, pa će ti prepisati one koji ne ometaju dojenje.

9. mumin - View this post online

26.12.2008. 23:27:00

Mozes normalno dojiti za vrijeme teperature,mozes uzeti i Lupocet za snizavanje temp.Ne znam koliko dugo dojis ali,s vremenom dojke postaju mekanije i moze ti se ciniti da se produkcija mlijeka smanjila ali ne mora biti.Ako dijete posisa obje dojke vjerojatno ima vece potrbe ali ne moras nuzno uvoditi adaptirano,pogotovo ako je beba starija od 6 mj.Dojke ce se brzo prilagoditi njenim potrebama bez obzira na unos tekucine.Dobro je pojacati unos tekucine pri tmperaturi ali,produkcija mlijeka nece opadati ako slucajno popijes manje. Saljem ti vibre ozdravilice!

» Mama-Mami Forum » Dojenje » Dojenje i temperatura
18.12.2014. 03:18:13 : Mama-Mami Forum : Zajedno smo jači!!!
Free online games | Adventure games | Arcade games | Fighting games | Dress-Up games | Puzzle games | Jigsaw games | Coloring games | Games for girls
Mama-Mami | Obiteljski Forum | Kolači i torte | Besplatni foto oglasi | Prirodna kozmetika | EOS 400D | Free Games | Obitelj | Free online games |