Mama-Mami | Obiteljski Forum | Kolači i torte | Besplatni foto oglasi | Prirodna kozmetika | EOS 400D | Free Games | Obitelj | Free online games |
Free online games | Adventure games | Arcade games | Fighting games | Dress-Up games | Puzzle games | Jigsaw games | Coloring games | Games for girls

Mama-Mami Forum

Zajedno smo jači!!!
View this site online

» Mama-Mami Forum » » Gumene loptice skočice

Gumene loptice skočice

1. Pandora - View this post online

28.10.2010. 19:12:52

Gdje se mogu kupiti gumene loptice, prozirne (a i ne moraju biti prozirne) koje u sredini imaju nešto (ribicu, bubamaru, običnu šaru, pauka itd...)
Kao one što se mogu nabaviti na automatima, ali ne one male za 2 kune već one veće za 5 kuna :) Mislim da ste shvatile :mrgreen:

Ima li ih negdje bez automata? Da zagrabiš koju hoćeš i koliko hoćeš.

A može čak i automat koji ima samo te loptice i nikakva druga s**nja.

2. Betty - View this post online

28.10.2010. 21:22:57

A jesi me sad nasmijala.
Moj V je zadnja 2 ljeta opsjednut tim loptama. U zgb.ih nema, nadam se :mrgreen:
Skupili smo finu kolekciju raznoraznih, da baš onih po 5kn.

3. svijetlana - View this post online

28.10.2010. 22:23:59

Ja ih srećem na svakom koraku. Svaki veći konzum ih ima,knjižare,čak stoje i pred nekim običnim malim dućančićima. U automatima po dućanima,u knjižarama sama biraš.

4. Pandora - View this post online

28.10.2010. 22:52:52

Zbilja? u knjižarama? Valjda mi je promaklo. Jel se sjećaš neke konkretne knjižare da ne lutam previše?

Kad kažeš u Konzumu, misliš na automatima ispred Konzuma ili ono..baš u trgovini?

U svakom slučaju, hvala, ima nade za loptice :)

5. valentina.m - View this post online

28.10.2010. 23:41:19

Mi smo prošli tjedan dobili jednu u Mozaiku, tj. Mia dobila na dar zato što smo kupile jednu slikovnicu (iako ne vjerujem da je to uvjet). U cityju..

6. svijetlana - View this post online

29.10.2010. 12:18:50

Ono ispred konzuma ali ih se često nađe i unutra,u prodaji.Mislim da smo mi u trgovinama jeftinih igrački ih kupili par. Određeno,offertissima.Po par kuna

7. Pandora - View this post online

29.10.2010. 13:32:52

Hvala, ne bih nikad spojila ofertisimu i loptice, mislila sam da je tamo samo neka plastikarija.

8. svijetlana - View this post online

29.10.2010. 15:15:12

Ma nađe se tamo svašta. Čak i dobrih stvari.Al te neke igračke koje ne očekuješ da će ih dugo držati je najbolje tamo kupiti jer bar ne ode puno para

9. trudnjača - View this post online

29.10.2010. 15:57:44

u mulleru,sad sam došla od tama ,ima raznih velicina i cijena od 2-40kn,s tim da do 6.11,imaju 20% sniženje na sve igračke!!

10. Pandora - View this post online

29.10.2010. 16:43:58

E daaaa...Muller.. čini mi se da sam ih tamo jednom vidjela. Hvala na info

» Mama-Mami Forum » » Gumene loptice skočice
29.11.2014. 09:19:17 : Mama-Mami Forum : Zajedno smo jači!!!
Free online games | Adventure games | Arcade games | Fighting games | Dress-Up games | Puzzle games | Jigsaw games | Coloring games | Games for girls
Mama-Mami | Obiteljski Forum | Kolači i torte | Besplatni foto oglasi | Prirodna kozmetika | EOS 400D | Free Games | Obitelj | Free online games |